Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

Шепетівка Шепетовка

Ця версія сайту більше не підтримується. Ласкаво просимо на нову версію сайту Шепетівки.

http://shepetivka.com.ua

Створення сайтів
Погода в Шепетівці

RSS-канал

Головна
Перші кроки щодо включення міста до 30-кілометрової зони спостереження Хмельницької АЕС
Рейтинг: / 2
ГіршаКраща 
Написав Admin   
05.06.2011
Image2 червня 2011 року відбулось засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Шепетівської міської ради. На порядок денний винесено питання щодо включення міста Шепетівка до 30-кілометрової зони спостереження Хмельницької АЕС.

Це питання є важливим для кожного мешканця Шепетівки, так як сьогодні майже 14 тисяч шепетівчан проживають у районах міста, які знаходяться на відстані менше 30 кілометрів від Хмельницької АЕС. В цій зоні знаходяться перспективні житлові масиви, населення яких становитиме більше 7 тисяч чоловік. У межах 30-кілометрової зони розташована й основна міська зона рекреації, новий питний водозабір «Лісова галявина», а також деякі підприємства, установи, організації, виробничі об’єкти.

Включення міста Шепетівки в Перелік населених пунктів, що входять до 30-кілометрової зони спостереження Хмельницької АЕС дасть можливість підвищити добробут населення шляхом отримання державних субвенцій на розвиток соціальної інфраструктури, збільшити відрахування до бюджетів всіх рівнів, дасть можливість перетворення зони ризику на інвестиційно-привабливий регіон за рахунок встановлення пільгового тарифу на електроенергію.

З огляду на вищезазначене представники громадської ради одноголосно підтримали ініціативу Шепетівської міської ради про включення міста до 30-кілометрової зони спостереження Хмельницької АЕС.
Коментарі (0)
 
< Попередня   Наступна >

Останні оголошення

Останнє відео

Голосування

Який ЗМІ нашого міста ви вважаєте найоб'єктивнішим?
 

Хмарка тегів