Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

Шепетівка Шепетовка

Ця версія сайту більше не підтримується. Ласкаво просимо на нову версію сайту Шепетівки.

http://shepetivka.com.ua

Створення сайтів
Погода в Шепетівці

RSS-канал

Головна
“Прихватизацію” газових мереж міста зупинено!
Рейтинг: / 0
ГіршаКраща 
Написав Admin   
09.07.2011
В квітні 2011 року головам газових кооперативів міста кур'єри ВАТ "Шепетівкагаз" розвезли зразки листів, зміс яких полягав в тому, щоб просити міського голову прийняти газові мережі цих кооперативів в комунальну власність міста. Перший етап афери невдався, оскільки газові кооперативи не поспішали передавати свої мережі.

І ось 11 травня за підписом голови правління ВАТ "Шепетівкагаз" В.Турінського на ім'я міського голови надійшов лист з проханням безоплатно передати газові мережі, що були побудовані коштамси різних підприємств і організацій та кооперативами громадян на баланс ВАТ "Шепетівкагаз" . На основі цього листа і був розроблений проект рішення X сесії міської ради "Про надання згоди на передачу газорозподільних мереж". В ньому, як бачите, йшлось про безоплатну передачу на баланс ВАТ "Шепетівкагаз" десятків кілометрів газових мереж міста навіть без оціночної вартості.

Відразу виникає питання: "За якою вартістю мало віднести на баланс ВАТ "Шепетівкагаз" ці газорозподільчі мережі?", і те що сьогодні розказують представники ВАТ "Шепетівкагаз" на сторінках газети "Шепетівський вісник" (№70 від 21.06.2011 року) про ніби то лише передечу права безоплатно користуватись мережами дляїхобслуговуванняєлише пустими балачками, тому, що ці мережі є приватною власністю газових кооперетивів. Згідно рішення, що виносилось на сесію, ці мережі міська влада навіть і не збиралась приймати до комунальної власності. Але завдяки позиції депутатів ВО "Свобода", частини депутатів від БЮТ, депутата обласної ради М.Дячука, голови газового кооперативу І. Сидоренко вдалось переконати більшіть депутатів не голосувати за це рішення. Фактично корупційна схема привласнення майна громади потерпіла фіаско.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >

Останні оголошення

Останнє відео

Голосування

Який ЗМІ нашого міста ви вважаєте найоб'єктивнішим?
 

Хмарка тегів