Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Якщо це Ваші перші відвідини, почитайте FAQ щодо форуму. Для додавання своїх дописів необхідно зареєструватись. Для перегляду дописів виберіть розділ, що знаходиться нижче.

Примітки

Оценить эту запись

Будьмо людьми

Отправить "Будьмо людьми" в Google Отправить "Будьмо людьми" в Вконтакте Отправить "Будьмо людьми" в Однокласники Отправить "Будьмо людьми" в Livejournal Отправить "Будьмо людьми" в Facebook Отправить "Будьмо людьми" в Mail.ru Отправить "Будьмо людьми" в Яндекс Отправить "Будьмо людьми" в Twitter
Запись от Dj Os размещена 11.11.2011 в 03:26

Сьогодні сталась цікава історія зі мною, чекав малу на вокзалі і почув як десь недалеко грав телефон, спочатку не звертав уваги, але коли він зазвонив втретє то звернув увагу шо на асфальті шось миготить. Коротше нашов я того телефона та підняв трубку, на тому кінці зраділи і попросили вернути телефон, шо через декілька хвилин я і зробив при зустрічі. Чувак разів 10 питав шо з нього)) Та я задовільнившись дякую пішов з малою додому. І блін приємно було як, шо комусь зекономив гривень 500.
Згадую двух мудаків, які їхали з мамкою в електричці. Мамка забула пакет з телефоном і пішла виходити на зупинці, коли згадала за телефон через кілька хвилин то сімку вже по ходу викинули.
Цікаво чому люди в нас такі стали? Ніби вовки один одному...
Размещено в Без категории
Переглядів 3726 Комментарии 5 Редагувати теґи Отправить другу ссылку на эту запись
Всего комментариев 5

Комментарии

1. Старый комментарий
    теж колись потрапила в подібне.телефон школяра знайшла. (судячи з наповнення телефону).І не помилилась.
    У записній книжці був номер тата,йому я відразу і зателефонувала. А малий навіть не підозрював що телефон загубив))))бо вхідних дзвінків на протязі 2-х годин не було)))
    Коли тато приїхав за телефоном,виявилось що ми ще давні знайомі)))
    Від коробки цукерок ,як нагороди, я звісно відмовилась.
    Як розповів тато,це вже нандцятий загублений телефон.Не затримуються вони у сина.І знайдений мною - новенький,саме купили....
    Тато був приємно здивований,що трапляються порядні люди.Бо як правило нові телефони ніхто не повертає,та і не нові теж......
    така наша ментальність....
    Запись от LuK размещена 11.11.2011 в 06:59 LuK зараз поза форумом
  2. Старый комментарий
    Якби порядних людей хоча б до влади допускали то не жили би так як живемо зараз. І бидло всяке свої права не качало
    Запись от Filini размещена 11.11.2011 в 19:32 Filini зараз поза форумом
  3. Старый комментарий
    як раз порядні туди не рвуться............чомусь......
    Запись от LuK размещена 11.11.2011 в 20:34 LuK зараз поза форумом
  4. Старый комментарий
    Рватись і добиватись будь якою ціною - різні речі. Вони рвутся, бо їм з власне місто болить не менше ніж нам,але без підтримки людей вони звичайно що не підуть.
    Запись от Dj Os размещена 19.11.2011 в 00:01 Dj Os зараз поза форумом
  5. Старый комментарий
    Які ми, такі і вони - яблуко від вишеньки далеко не падає...
    Запись от Міхалич размещена 24.11.2011 в 14:57 Міхалич зараз поза форумом
Оставить комментарий Оставить комментарий

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 00:45.