Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Якщо це Ваші перші відвідини, почитайте FAQ щодо форуму. Для додавання своїх дописів необхідно зареєструватись. Для перегляду дописів виберіть розділ, що знаходиться нижче.

Примітки

Рейтинг: 4.33. Голосов: 3.

Перший і останній запис

Отправить "Перший і останній запис" в Google Отправить "Перший і останній запис" в Вконтакте Отправить "Перший і останній запис" в Однокласники Отправить "Перший і останній запис" в Livejournal Отправить "Перший і останній запис" в Facebook Отправить "Перший і останній запис" в Mail.ru Отправить "Перший і останній запис" в Яндекс Отправить "Перший і останній запис" в Twitter
Запись от Dj Os размещена 10.06.2009 в 02:49

Ну ось як і обіцяв батл я досудив і тепер уже дійсно ноги моєї більше на цьому форумі не буде, прийнамні доти поки люди не почнуть поважати один одного і не почнуть активно брати участь у житті сайту, бо дивитись на те як люди працюють над сайтом, самому допомагати а у відповідь чути тільки докори і хамські випади не маю бажання.
Радує хоч одне Дантіст хоч воняти перестав, дарма що нік поміняв - DeathStar привіт
Пака усім. Іду отдихать на сайти де люди не чекають з моря погоди а генерують її самі
Размещено в Без категории
Переглядів 2812 Комментарии 3 Редагувати теґи Отправить другу ссылку на эту запись
Всего комментариев 3

Комментарии

1. Старый комментарий
    Ну що ж,то твій вибір,видно ми для тебе занадно посередні особистості.....Щоб ти опускався до нашого рівня та спілкувався з нами)))
    На майбутне хочу дати хорошу пораду!Завжди стався до людей так,як ти хочеш , щоб ставились до тебе!
    Запись от LuK размещена 10.06.2009 в 16:17 LuK зараз поза форумом
  2. Старый комментарий
    Ос, я не скрывался я и так знал что ты знаешь что я Дент, я в чате это сказал и говорил не раз...и знал что ты это прочтешь и не писал... просто хотел увидеть твою реакцию....
    и вонял ты ;) ибо относился ко всем свыще....
    Запись от Dentist размещена 10.06.2009 в 17:45 Dentist зараз поза форумом
  3. Старый комментарий
    и кста хва быть как маленьким, разбань мой ник..
    Запись от Dentist размещена 10.06.2009 в 18:05 Dentist зараз поза форумом
Оставить комментарий Оставить комментарий

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 11:56.