Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Якщо це Ваші перші відвідини, почитайте FAQ щодо форуму. Для додавання своїх дописів необхідно зареєструватись. Для перегляду дописів виберіть розділ, що знаходиться нижче.

Примітки

Старий
Рейтинг: 5.00. Голосов: 2.

Програма "Ревізор" Новий канал

Запись от Dj Os размещена 09.12.2011 в 02:52

Недавно для себе відкрив просто чудову програму Ревізор на Новому каналі. Дивився звичайно не по ТВ, а натрапив на одному із сайтів. Але програма мене захопила так, шо аж не полінився надрукувати цього поста до блогу. Ольга Фреймут зі своєю аристократичною зовнішністю та поведінкою дуже вдало вписалися на роль ведучої та несподівано вона ще і виявилася неабиякою нишпоркою, вона загляне в будь який закуточок готелю, кафе, ресторану і тд.
Дуже радив би власникам вищезгаданих закладів усієї...
~форумний дідько~
Размещено в Без категории
Переглядів 25811 Комментарии 15 Dj Os зараз поза форумом Редагувати теґи
Старий
Рейтинг: 4.33. Голосов: 3.

Перший і останній запис

Запись от Dj Os размещена 10.06.2009 в 01:49

Ну ось як і обіцяв батл я досудив і тепер уже дійсно ноги моєї більше на цьому форумі не буде, прийнамні доти поки люди не почнуть поважати один одного і не почнуть активно брати участь у житті сайту, бо дивитись на те як люди працюють над сайтом, самому допомагати а у відповідь чути тільки докори і хамські випади не маю бажання.
Радує хоч одне Дантіст хоч воняти перестав, дарма що нік поміняв - DeathStar привіт
Пака усім. Іду отдихать на сайти де люди не чекають з моря погоди...
~форумний дідько~
Переглядів 2648 Комментарии 3 Dj Os зараз поза форумом Редагувати теґи
Старий
Рейтинг: 3.00. Голосов: 2.

трям

Запись от Dentist размещена 03.10.2009 в 17:44

ну чо я тип вернулсо..но не долго)) т.к. некоторые личности меня не уважают(ну и флаг им в руки)... т.к. меня забанили на долго, а ума в этом плане не прибавилось буду дальше заниматься любимым делом..но уже так что-бы меня не дергали... так что набиватель пустых постов вернулсо...
Кста Админ, напиши правила для чата, или хоть напиши про памятку о нем, а то опять я залечу из-за недоработки в правилах... думаю для тебя это не составит большого труда
Модерн
Переглядів 7766 Комментарии 21 Dentist зараз поза форумом Редагувати теґи

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 03:47.