Перегляд одного допису
Старий 10.07.2009, 00:39   #9
ВаДян
Почесний користувач

Звідки Ви: Шепетівка
Вік: 27
Дописів: 788
Сила репутації: 38 ВаДян дуже позитивна особистістьВаДян дуже позитивна особистість
Надіслати повідомлення для ВаДян на ICQ
Типово Відповідь: Нетрадиционный секс

А де це по телебаченню показували що треба пити і курити і т.д.??))))Я його просто майже не дивлюсь і того не бачив)
А до масштабного розповсюдження думаю не дійде) буде як і колись так і зараз) просто вони трохи свої права знають і кажуть, що типу ми теж люди і що хочемо те й робимо) закону немає от вони і витворяють всяке)
ну чи хворі вони чи ні це ще неясно, такшо не треба тут все зводити на психіку, бо у них просто інший світ, а вони кажуть що в нас інший от і виходить таке) вони думають що ми хворі а ми - навпаки)
взагалі-то негативно відношусь до таких... Нестандарт..ось так от...завжди хтось любить виділитись від стандарту і в когось це виходить, а в когось - провал) от в них провал!)) А взагалі..здається, що це все брєд...серйозно) просто хтось підсипає "корму" для "собак" ;)...

Звук на полную ,люблю, плюс душевно больной – не потому что псих, а просто - я болею душой
ВаДян зараз поза форумом