Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Якщо це Ваші перші відвідини, почитайте FAQ щодо форуму. Для додавання своїх дописів необхідно зареєструватись. Для перегляду дописів виберіть розділ, що знаходиться нижче.

Примітки

Сайт Питання та пропозиції стосовно сайту

Опитування: Чи брали би ви участь в розвитку наступної версії нашого сайту?
Параметри опитування
Чи брали би ви участь в розвитку наступної версії нашого сайту?

Старий 18.10.2011, 13:02   #11
Эвген
Почесний користувач

Звідки Ви: Шепетівка
Дописів: 200
Записів в щоденнику: 1
Сила репутації: 31 Эвген дуже позитивна особистістьЭвген дуже позитивна особистість
Надіслати повідомлення для Эвген на ICQ Надіслати повідомлення для Эвген на Skype
Типово Відповідь: Сайт міста Шепетівка v.2

интернет тв можна добавити
Эвген зараз поза форумом  
Старий 18.10.2011, 15:08   #12
jaruto
Почесний користувач

Дописів: 1,005
Сила репутації: 46 jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?
Надіслати повідомлення для jaruto на ICQ Надіслати повідомлення для jaruto на Skype

готови допомогти!
будь як!

за дошку оголошень +1
jaruto зараз поза форумом  
Старий 18.10.2011, 16:32   #13
ARTIST
;)

Вік: 26
Дописів: 887
Сила репутації: 43 ARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок містаARTIST знає кожен куточок міста
Надіслати повідомлення для ARTIST на ICQ

Я навіть не пам'ятаю, коли останній раз заходив на сайт міста. Весь час на форумі тільки)
Старий 18.10.2011, 16:34   #14
jaruto
Почесний користувач

Дописів: 1,005
Сила репутації: 46 jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?
Надіслати повідомлення для jaruto на ICQ Надіслати повідомлення для jaruto на Skype

на мою думку,Якщо буде змінюватися сайт,то і форум зміниться)
jaruto зараз поза форумом  
Старий 23.10.2011, 15:28   #15
Dj Os
~форумний дідько~

Звідки Ви: Sh
Вік: 32
Дописів: 3,837
Записів в щоденнику: 19
Сила репутації: 83 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Надіслати повідомлення для Dj Os на ICQ

Як на мене то нічого кардинально нового на сайті зробити не вийде. Доки юзери не почнуть активніше додавати контент самі не буде толку.
Цитата:
Я навіть не пам'ятаю, коли останній раз заходив на сайт міста. Весь час на форумі тільки)
Якби не сайт і його наповенння то думаю і сайт би загнувся, майжі всі нові теми це копіпасти з новин та статей з сайта
Старий 24.10.2011, 13:36   #16
igga
Корчагінець

Дописів: 51
Сила репутації: 19 igga на шляху до кращого

Юзери ніколи не будуть нічого нікому наповнювати, бо напрягатися просто так ніхто не хоче. А форуми взагалі найважче підняти серед сайтів, якщо сталого коммюніті немає.

Ось подивись на портали:
http://www.gazeta.ru/
http://unian.net/
http://www.kommersant.ru/
http://www.pravda.com.ua/

Там відразу для очей відвідувача доступні десятки новин та статей. Лише головну сторінку можна читати хвилин 20.
А на головній цього сайту лише 6 статей, а на іншій площі всяка фігня та реклама.
Треба дизайн міняти, короче. В першу чергу.

Адмін може сам на основі рерайтингу публікацій ШВ, ДзД і газети Царика кожен тиждень на головну додавати 10-15 коротких новин з життя міста. І не треба нікому навіть платити за написання.
А чекати, поки юзери будуть писати статі, будеш ще кілька років.
igga зараз поза форумом  
Старий 24.10.2011, 14:03   #17
Admin
Адмін

Дописів: 1,042
Записів в щоденнику: 3
Сила репутації: 46 Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?

На даному етапі у вищезгаданих газетах немає матеріалів які були би цікаві користувачам, та редакції до перепублікування їх матеріалів певно ставитимусь негативно. Як би нам не хотілось, але такої динаміки як на вищезгаданих порталах нам не бачити в силу тематики сайту.
Я можу розтянути дизайн і викладати на головній по 10-15 матеріалів, але сенс? Періодичність у нас та ж яка була.

Admin зараз поза форумом  
Старий 24.10.2011, 15:35   #18
Эвген
Почесний користувач

Сила репутації: 31 Эвген дуже позитивна особистістьЭвген дуже позитивна особистість
Надіслати повідомлення для Эвген на ICQ Надіслати повідомлення для Эвген на Skype

Цитата:
Допис від Admin Переглянути допис
На даному етапі у вищезгаданих газетах немає матеріалів які були би цікаві користувачам, та редакції до перепублікування їх матеріалів певно ставитимусь негативно. Як би нам не хотілось, але такої динаміки як на вищезгаданих порталах нам не бачити в силу тематики сайту.
Я можу розтянути дизайн і викладати на головній по 10-15 матеріалів, але сенс? Періодичність у нас та ж яка була.
Ставитися будуть погано газети до цього ? Роби рерайт так і не буде проблем .... Головна сторінка сайту завжди була і є недобитою якоюсь ..... Ну толку з тих 2-3 новин які ти викладаєш?
Приїхав Кличко, а на головній навіть згадки немає про це!!! Просто ти інколи забиваєш на оновлення сайту ..... нічим іншим я це сказати не можу.
Немає цікавого матеріалу в газетах??? То чого люди їх ще купляють?
Эвген зараз поза форумом  
Старий 24.10.2011, 22:57   #19
Dj Os
~форумний дідько~

Звідки Ви: Sh
Вік: 32
Дописів: 3,837
Записів в щоденнику: 19
Сила репутації: 83 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Надіслати повідомлення для Dj Os на ICQ

День за днем купляють із-за оголошень, Шепетівку і Вісник примусово підписують бюджетників, ось так і купляють))
А ви хлопята вже задрали тут нюняти, не нравится сайт - зробіть свій краще і викладуйте туди рерайт.
Старий 26.10.2011, 22:24   #20
Эвген
Почесний користувач

Цитата:
Допис від Dj Os Переглянути допис
А ви хлопята вже задрали тут нюняти, не нравится сайт - зробіть свій краще і викладуйте туди рерайт.
Чуєш "уважаємий" ти простіші слова підбирай.... ідею підтримують і якщо комусь важко 1 годинку в день витратити на сайт то це бред... ти як за адміна відповідаєш? чи захищаєш його? тобі було тяжко то й йому теж в вас мабуть темперамент однаковий...
Віддайте сайт людині яка дійсно хоче приносити користь!!! А не пишіть на пропозициії відповіді мол нам не те пропонують що ми хочемо зробити!!!))) навіщо тоді тему відкривати якщо люди просять,а ніхто не виконує ....
Эвген зараз поза форумом  

Закладки

Теґи
міста, сайт, шепетівка

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати повідомлення
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати повідомлення

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
25 вересня Шепетівка відзначатиме День міста Admin Культура 39 28.09.2011 14:30
Офіційний сайт міста Filini Книга відгуків, скарг та пропозицій 1 13.04.2011 20:49
Результати 2 он-лайн батлу міста Шепетівка Dj Os Хіп-хоп батл 3 04.06.2010 20:59
Перший он-лайн хіп-хоп батл міста Шепетівка Admin Культура 0 19.02.2009 04:23
Перший он-лайн хіп-хоп батл міста Шепетівка Dj Os Культура 80 05.06.2008 14:17

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 03:24.