Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Якщо це Ваші перші відвідини, почитайте FAQ щодо форуму. Для додавання своїх дописів необхідно зареєструватись. Для перегляду дописів виберіть розділ, що знаходиться нижче.

Примітки

Новини офіційного сайту міста Так як на офіційному сайті нашого міста заборонені коментарі ви можете коментувати їх новини в цьому розділі

Старий 05.12.2011, 17:50   #1
patriot87
Гість

Дописів: 8
Сила репутації: 0 patriot87 поки що незрозуміло
Типово НЕМА ЗАКОНУ ДЛЯ ВЛАСТІ..!!!!

Всім доброго дня!

Не знаю чи тут де треба пишу так ,що зарання вибачаюся..

Питання таке в нас в фірмі заставили підписатися поголовно на газету "шепетівка" чи щось вроді таке от і питаю : що за газета , кому належить ,яким чином так робить. хтось про неї щось чув.. мабуть якомусь регіоналу кишеню набиваїм чи ні ????
patriot87 зараз поза форумом  
Старий 05.12.2011, 18:37   #2
Карабас-Барабас
Турист

Дописів: 28
Сила репутації: 0 Карабас-Барабас на шляху до кращого
Типово Re: НЕМА ЗАКОНУ ДЛЯ ВЛАСТІ..!!!!

смішна це газетка. поки що...
Карабас-Барабас зараз поза форумом  
Старий 05.12.2011, 18:43   #3
Dj Os
~форумний дідько~

Звідки Ви: Sh
Вік: 31
Дописів: 3,837
Записів в щоденнику: 19
Сила репутації: 81 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Надіслати повідомлення для Dj Os на ICQ
Типово Відповідь: НЕМА ЗАКОНУ ДЛЯ ВЛАСТІ..!!!!

Жесть)) Я думав тыльки бюджетників таким напрягають)) [HIDE="3"]А ви з якої фірми якщо не секрет?[/HIDE]
Старий 05.12.2011, 20:33   #4
Filini
Патріот Шепетівки

Дописів: 176
Записів в щоденнику: 1
Сила репутації: 20 Filini скоро стане відомимFilini скоро стане відомим

Цитата:
Допис від patriot87 Переглянути допис
Всім доброго дня!

Питання таке в нас в фірмі заставили підписатися поголовно на газету "шепетівка" чи щось вроді таке от і питаю : що за газета , кому належить ,яким чином так робить. хтось про неї щось чув.. мабуть якомусь регіоналу кишеню набиваїм чи ні ????
Саме так, регіоналу, а саме Антонюку Сергію Андріювичу. А хто саме змушує підписуватись? Директор фірми? Радив би фільмувати такі випадки і викладувати сюди.
Filini зараз поза форумом  
Старий 09.12.2011, 13:10   #5
Boogor
Почесний користувач

Звідки Ви: Земляк
Вік: 36
Дописів: 368
Сила репутації: 37 Boogor скоро стане відомимBoogor скоро стане відомим
Надіслати повідомлення для Boogor на ICQ

Цитата:
Допис від patriot87 Переглянути допис
Всім доброго дня!

І в чому, власне, полягає мета Вашого допису?
Ви, по команді начальства виписали газету, а потім на форумі написали, що вас гноблять.
То треба було відстояти свою позицію і відмовитись виписувати непотрібну Вам пресу. А після цього надавати ситуації розголосу. І це булоб по совісті.
А так перед начальством Ви паїнька, а на форумі бунтар чи то жертва ситеми котрій всі мають співчувати...
Якась така типово українська поведінка. Нажаль.

Живых лягушат я топлю в алебастре
Охотно туристы
Берут мои нецки
Boogor зараз поза форумом  
Старий 09.12.2011, 15:47   #6
patriot87
Гість

"І в чому, власне, полягає мета Вашого допису?" --- Мета мого запису полягала довідатися що за газета,хто власник. як прикриваючись властю набивати собі кишеню з простих громадян.

"Ви, по команді начальства виписали газету, а потім на форумі написали, що вас гноблять.
То треба було відстояти свою позицію і відмовитись виписувати непотрібну Вам пресу. А після цього надавати ситуації розголосу. І це булоб по совісті. А так перед начальством Ви паїнька, а на форумі бунтар чи то жертва ситеми котрій всі мають співчувати..." -- Нас дійсно заставили написати заяву але ніхто незнав навіщо ,через тижнів два стало відомо, що повиписували нікому непотрібну "Шепетівку" , хотів би я побачити ваші дії в такій ситуації а не теривенити язиком на форумі "які ви паєнька" перед начальством, я просто ще хочу деяке времмя тут пропрацювати, адже всі знають що роботу непогану в Шепетівці знайти дуже важко.

"Якась така типово українська поведінка. Нажаль." -- А ви що психолог ,що критикуєте українців чи можливо москаль? знаєте як кажуть "несудіт і небудете судимі"

Востаннє редагував patriot87: 09.12.2011 о 15:50.
Старий 09.12.2011, 15:58   #7
Dj Os
~форумний дідько~

Сила репутації: 81 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?

А чому ви так впевнені, що якщо колектив відмовиться підписувати газету то вас одразу попруть з роботи? Радив би вам почитати закони про звільнення працівників. Якщо ви оформлені легально, то вас без причини поперти з роботи не можуть.
Старий 09.12.2011, 16:10   #8
Dentist
Модерн

Звідки Ви: дурДОМ
Вік: 28
Дописів: 1,333
Записів в щоденнику: 1
Сила репутації: 48 Dentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайту
Надіслати повідомлення для Dentist на ICQ

Ос, попруть. Знайдуть чого поперти, або ж буде на роботу ходити і коси погляди будуть
Старий 09.12.2011, 16:16   #9
Dj Os
~форумний дідько~

Шо попроуть весь колектив разом? Дуже сумніваюсь
Але вже подібна тема піднімалась, там тоже почали нити коли гроші на памятник Ядухі здавали.
Коротше я скажу так, ми живем так як живем не через те шо у нас влада така, а через те шо люди такі лемки, їм срать за пазуху будуть а вони будуть далі плакати. Адже так важко зкооперуватиь навіть в рамкі колективу на роботі.
Старий 09.12.2011, 16:44   #10
patriot87
Гість

Цитата:
Допис від Dj Os Переглянути допис
А чому ви так впевнені, що якщо колектив відмовиться підписувати газету то вас одразу попруть з роботи? Радив би вам почитати закони про звільнення працівників. Якщо ви оформлені легально, то вас без причини поперти з роботи не можуть.

Закон я четаю. І ви повині знати що причину звільнити можня для будь кого знайти абино захотіти, навіть при поводом скорочення обсягу фірми

---------- Додано о 15:42 ---------- Попереднє повідомлення було написане в 15:21 ----------

Цитата:
Допис від Dj Os Переглянути допис
Шо попроуть весь колектив разом? Дуже сумніваюсь
Але вже подібна тема піднімалась, там тоже почали нити коли гроші на памятник Ядухі здавали.
Коротше я скажу так, ми живем так як живем не через те шо у нас влада така, а через те шо люди такі лемки, їм срать за пазуху будуть а вони будуть далі плакати. Адже так важко зкооперуватиь навіть в рамкі колективу на роботі.
не всі люди в колективі одинакові . попруть тільки завзятих бунтарів . кажиш що люди терплять коли їх гноблять , лічно мені втрачати нічого і можу виступити проти начальства але луче працювати ніж вдома сидіти .Тоді постає питання за які шиши жити ,як нізким неспрацюїшся. Лічно мені нежалко тих 70 гриваків за ту газети і нити за них несобираюся . але нема закону для влаті все через жопу роблять аби було вигодно тільки їм . був вислів якоїсь відомої людини "Україна буде жити як франція тільки українців там небуде " такщо панове це деградація націїї яку незупинити.

OS питання : ти десь працюїш чи начитавшись форумів розказуїш про свободу слова?

Востаннє редагував patriot87: 09.12.2011 о 16:46.

Закладки

Теґи
власті..!!!!, закону, нема

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати повідомлення
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати повідомлення

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Козацькому роду нема переводу Admin Новини офіційного сайту міста 4 21.10.2011 23:08
РУКА РУКУ МИЄ:ПО ЗАКОНУ ЧИ ПО "ПАНЯТІЯМ" praporschik Суспільство, політика, новини, економіка 2 20.04.2010 14:34

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 04:27.