Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Якщо це Ваші перші відвідини, почитайте FAQ щодо форуму. Для додавання своїх дописів необхідно зареєструватись. Для перегляду дописів виберіть розділ, що знаходиться нижче.

Примітки

Подорожування Розповіді, дискусії та віртуалні екскурсії

Старий 28.08.2008, 00:45   #21
Saul
Еліта Шепетівки

Звідки Ви: Шепетовка :)
Вік: 26
Дописів: 280
Сила репутації: 30 Saul поки що незрозуміло
Надіслати повідомлення для Saul на ICQ
Типово

Сегодня прилетел с Турции. Отдохнул просто супер! Правда немного гостинница подкачала, хоть и 5*((( Море вобще просто клас. Скоро выложу фотки...
но секунды бегут,
и я их не верну,
уже меняются сутки,
я опаздал, извените,
нереальные пробки... © Centr
Saul зараз поза форумом  
Старий 28.08.2008, 13:31   #22
Anykey
Почесний користувач

Дописів: 186
Сила репутації: 27 Anykey скоро стане відомим
Типово

<div class='quotetop'>(Saul @ 28.8.2008, 0:45) [snapback]48650[/snapback]</div>
Цитата:
Сегодня прилетел с Турции. Отдохнул просто супер! Правда немного гостинница подкачала, хоть и 5*((( Море вобще просто клас. Скоро выложу фотки...
[/b]
Вопрос тем, кто отдыхал в Турции: как турецкий климат по сравнению с крымским (ЮБК)? как организм переносит аклиматизацию?
Anykey зараз поза форумом  
Старий 28.08.2008, 14:23   #23
IIIkinep
Почесний користувач

Дописів: 1,637
Сила репутації: 55 IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?IIIkinep хто може бути краще?
Типово

Він шо в тундру поїхав?До турків тут тисяча км і все!

IIIkinep зараз поза форумом  
Старий 28.08.2008, 15:30   #24
Anykey
Почесний користувач

Типово

<div class='quotetop'>(Loniel @ 28.8.2008, 14:23) [snapback]48657[/snapback]</div>
Цитата:
Він шо в тундру поїхав?До турків тут тисяча км і все!
[/b]
Тисяча кілометрів тут ні до чого. Пояснюю. Для зміни кліматичних достатньо іноді кількох десятків кілометрів. Наприклад, перехід від степового Криму до південного берега дуже відчутний, абсолютно різні кліматичні умови вже через кілька десятків кілометрів. Порівняйте, наприклад, Феодосію і Судак, або Євпаторію і Ялту. Хто був, зрозуміє. Ще більш різко міняється клімат при підйомі в гори. Тут кліматичні умови міняються вже через кілька сот метрів. В Турції я не був. Збираюсь їхати з дітьми. Того і питаю, який там клімат порівняно з Кримом, як переноситься організмом.
Старий 28.08.2008, 16:25   #25
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Звідки Ви: астрал...
Дописів: 4,693
Сила репутації: 113 LuK вимкнув репутацію
Надіслати повідомлення для LuK на ICQ
Типово

Якщо звертати увагу та постійно про це думати,то можна шо хоч собі "накрутити"!!!Треба про це не думати а насолоджуватись відпочинком!!!Ще не від однієї людини не чула,щоб були проблеми з здоров"ям через зміну клімату.
На власному досвіді переконалась!Я зимою у Африку летіла відпочивати з сильним загостренням хвороби спини.Думала мені там гаплик буде,але дуже хотілось поїхати!!!Набрала купу знеболюючого.І воно мені там зовсім не знадобилось!ВСЕ ПРОШЛО!!!Клімат допоміг!!!
Їдьте та не думайте про такі дрібниці!!!
Старий 28.08.2008, 16:58   #26
Anykey
Почесний користувач

Типово

<div class='quotetop'>(Nino @ 28.8.2008, 16:25) [snapback]48660[/snapback]</div>
Цитата:
Якщо звертати увагу та постійно про це думати,то можна шо хоч собі "накрутити"!!!Треба про це не думати а насолоджуватись відпочинком!!!Ще не від однієї людини не чула,щоб були проблеми з здоров"ям через зміну клімату.
На власному досвіді переконалась!Я зимою у Африку летіла відпочивати з сильним загостренням хвороби спини.Думала мені там гаплик буде,але дуже хотілось поїхати!!!Набрала купу знеболюючого.І воно мені там зовсім не знадобилось!ВСЕ ПРОШЛО!!!Клімат допоміг!!!
Їдьте та не думайте про такі дрібниці!!!
[/b]
Бачу відповіді від людей, яким ці проблеми ще невідомі. Мова йде про відпочинок з дітьми. А тут дрібниць не буває, і поїздка "наобум" часто закінчується не тим, на шо розраховуєш.
Старий 28.08.2008, 19:37   #27
LuK
♫♫♫ Супер Модер ♫♫♫

Звідки Ви: астрал...
Дописів: 4,693
Сила репутації: 113 LuK вимкнув репутацію
Надіслати повідомлення для LuK на ICQ
Типово

На березі ЮБК врачі рекомендують відпочивати дітям починаючи з 4-х років.НЕ РАНІШЕ!!!Сама мала нещодавно розмову з кримським лікарем по цьому поводу!Не рідко була свідком "дитячих істерик"на пляжі!!!Деякі навіть "умудряються"відпочивати з грудними малятами!!!
Ще є питання як дитина перенесе політ у літаку,який триває щонайменше 3 години(якщо летіти за кордон)А у деякі країни летять 12 годин!!!Хоча спостерігала маленьких дітей у літаку,і на відпочинку за кордоном,і нічго поганого з ними там не трапилось!!!!!!Переносять нормально!!!Тим більше що у нормальних отелях за кордоном є спеціальний садочок для діток з няньками,де можна спокійно залишити свою дитину,не переживаючи!!!Там продумали навіть відпочинок для малят!!!
Старий 28.08.2008, 22:15   #28
Anykey
Почесний користувач

Типово

<div class='quotetop'>(Nino @ 28.8.2008, 19:37) [snapback]48662[/snapback]</div>
Цитата:
На березі ЮБК врачі рекомендують відпочивати дітям починаючи з 4-х років.НЕ РАНІШЕ!!!Сама мала нещодавно розмову з кримським лікарем по цьому поводу!Не рідко була свідком "дитячих істерик"на пляжі!!!Деякі навіть "умудряються"відпочивати з грудними малятами!!!
Ще є питання як дитина перенесе політ у літаку,який триває щонайменше 3 години(якщо летіти за кордон)А у деякі країни летять 12 годин!!!Хоча спостерігала маленьких дітей у літаку,і на відпочинку за кордоном,і нічго поганого з ними там не трапилось!!!!!!Переносять нормально!!!Тим більше що у нормальних отелях за кордоном є спеціальний садочок для діток з няньками,де можна спокійно залишити свою дитину,не переживаючи!!!Там продумали навіть відпочинок для малят!!!
[/b]
Теоретично все вірно. А на практиці не завжди так. Клімат ЮБК, по крайній мірі моїми дітьми, переноситься "на ура" - практично зразу в море, і ніяких проблем. Навіть хронічний шепетівський насморк зразу проходить. А от з "дитячої" Євпаторії знайомі з дітьми втікали - в дітей починався кашель, горло боліло. І переліт на літаку страшить... Діти стільки не висидять... Вони його по шматочку розберуть ! :)
Старий 29.08.2008, 00:04   #29
Saul
Еліта Шепетівки

Звідки Ви: Шепетовка :)
Вік: 26
Дописів: 280
Сила репутації: 30 Saul поки що незрозуміло
Надіслати повідомлення для Saul на ICQ
Типово

<div class='quotetop'>(Anykey @ 28.8.2008, 13:31) [snapback]48656[/snapback]</div>
Цитата:
Вопрос тем, кто отдыхал в Турции: как турецкий климат по сравнению с крымским (ЮБК)? как организм переносит аклиматизацию?
[/b]
В Турцие смотря в каком городе останавливаться: если например в Кемере, то там горы, и не так жарко как например в Аланье. Климат немного влажней чем на южном побережье. Смена климата переносится отлично. Видел много семей что ездят с маленькими детьми. Может будет трудно ток при перелете, хотя он длиться всего 2 часа 15 минут.
но секунды бегут,
и я их не верну,
уже меняются сутки,
я опаздал, извените,
нереальные пробки... © Centr
Saul зараз поза форумом  
Старий 29.08.2008, 15:46   #30
Anykey
Почесний користувач

Типово

З цим зрозуміло, дякую. А яких туроператорів порадите? На що тут треба звернути увагу?

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати повідомлення
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати повідомлення

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Міс Шепетівка 2008 Dj Os Події 25 21.08.2010 20:28
Dance Wave 2008 Dj Os Культура 119 25.02.2009 06:39
Open Air 2008 Dj Os Культура 52 17.09.2008 20:32
Лето, море, пляж, песок 2007 andreypry Знайомства 73 11.05.2008 14:31
PES 2008 Dj Os Комп'ютерні ігри 3 28.09.2007 03:18

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 10:16.