Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Якщо це Ваші перші відвідини, почитайте FAQ щодо форуму. Для додавання своїх дописів необхідно зареєструватись. Для перегляду дописів виберіть розділ, що знаходиться нижче.

Примітки

Мобільний зв'язок Обговорення мобільних телефонів та операторів зв'язку

Старий 19.04.2010, 16:51   #1
Chaynik
Шепетівчанин

Вік: 31
Дописів: 20
Сила репутації: 0 Chaynik поки що незрозуміло
Типово Знову підвищення тарифів?

Вот еще новость кабмин собирается увеличить суму налога за пользование радиочастотами для операторов в 8 раз
http://ru.tsn.ua/groshi/v-ukraine-mo...aya-svyaz.html думаю, что платить за это новшество будем мы. А Киевстаровское повышение тарифов это еще цветочки.
Chaynik зараз поза форумом  
Старий 19.04.2010, 17:44   #2
Dj Os
~форумний дідько~

Звідки Ви: Sh
Вік: 32
Дописів: 3,837
Записів в щоденнику: 19
Сила репутації: 83 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Надіслати повідомлення для Dj Os на ICQ
Типово Відповідь: Знову підвищення тарифів?

Звичайно шо ми. Заходив в салон лайфа хотів розірвати контракт і перейти на тариф простий лайф де плата становить 15 коп в межах 100 хвилин а потім по 35 коп на всі оператори. То сказали що з 22 або 29 квітня плата там буде 50 коп. Думаю це буде не єдине підвищення. Так що шановні готуйтесь))
В такі моменти я розумію наскільки вигідно що я на контракті, за всі 4 року жодних змінів тарифу))
Старий 19.04.2010, 23:02   #3
Morkovka
Sweet S. moder

Звідки Ви: Шепетівка-Рівне
Вік: 28
Дописів: 1,149
Записів в щоденнику: 4
Сила репутації: 40 Morkovka скоро стане відомимMorkovka скоро стане відомим
Надіслати повідомлення для Morkovka на ICQ Надіслати повідомлення для Morkovka на Skype

Підтримую))) мені і на контракті добре! стабільно і просто...як було по 0 коп в середені мережі + 50 коп на інші так і є...ну і бонуси кожен місяць полагається))))

Morkovka зараз поза форумом  
Старий 20.04.2010, 16:38   #4
Symbioz
Почесний користувач

Звідки Ви: Шепетовка
Вік: 38
Дописів: 415
Сила репутації: 33 Symbioz дуже позитивна особистістьSymbioz дуже позитивна особистість
Надіслати повідомлення для Symbioz на ICQ

А в Інтертелекомі і з контрактом і без контракту - всередені мережі по 0 коп + по місту безкоштовно. І тенденції щодо підвищення тарифів не намічається, і мережа вже майже у всіх областях - ще Запоріжжя лишилось... ЦЕ НЕ РЕКЛАМА - А КАМІНЬ В ГОРОД GSM ОПЕРАТОРІВ!!!
Старий 20.04.2010, 18:04   #5
neodix
Почесний користувач

Звідки Ви: шепетІвка UA
Дописів: 554
Записів в щоденнику: 1
Сила репутації: 35 neodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівкиneodix справжній патріот Шепетівки
Надіслати повідомлення для neodix на ICQ

Symbioz, тарифи хороші спору нема, тільки нажаль тягатися з GSM слабо. Зараз майже у кожного є GSM телефон, а у багатьох декілька, а у скількох людей є CDMA? Може відсотків 5 набереться (в масштабі країни) в порівнянні з GSM.
Старий 20.04.2010, 23:05   #6
Symbioz
Почесний користувач

Звідки Ви: Шепетовка
Вік: 38
Дописів: 415
Сила репутації: 33 Symbioz дуже позитивна особистістьSymbioz дуже позитивна особистість
Надіслати повідомлення для Symbioz на ICQ

neodix - повністю з тобою згідний - абонентів небагато. Проте і Москва не за один день будувалась. Я за півтора року роботи з ІТ помічаю стрімкий зріст по зоні покриття - набагато швидший ніж на етапі становлення Київстару чи ЮМС, а також впевненності додає зниження голосових тарифів в ІТ в останній час. Наразі Інтертелеком єдиний CDMA оператор, який отримав ліцензію на покриття своєю мережею всієї території України - що зараз успішно і робить. Так що буду сподіватись на краще. А абоненти самі будуть обирати операторів по зручності та вигідності.

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати повідомлення
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати повідомлення

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Знову снігу захотілось :-) Immortal Форум 26 05.12.2011 08:23
Знову на пядесталі Admin Спорт 12 04.02.2010 10:01
Наші знову перемагають!!! Admin Спорт 3 31.03.2009 22:54
ВЕЛИКИЙ СПОРТ ЗНОВУ В ШЕПЕТІВЦІ !!! Admin Спорт 0 27.02.2009 03:39
Великий спорт знову в Шепетівці!!! Dj Os Спорт 15 19.02.2009 07:31

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 00:01.