Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Якщо це Ваші перші відвідини, почитайте FAQ щодо форуму. Для додавання своїх дописів необхідно зареєструватись. Для перегляду дописів виберіть розділ, що знаходиться нижче.

Примітки

Новини офіційного сайту міста Так як на офіційному сайті нашого міста заборонені коментарі ви можете коментувати їх новини в цьому розділі

Старий 30.11.2011, 19:18   #1
Admin
Адмін

Звідки Ви: Шепетівка
Дописів: 1,042
Записів в щоденнику: 3
Сила репутації: 42 Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?Admin хто може бути краще?
Типово Шепетівчани відзначили 20-у річницю переломної історичної віхи в державотворенні України

Лишаємо тут ваші відгуки стосовно матеріалу: Шепетівчани відзначили 20-у річницю переломної історичної віхи в державотворенні України

Admin зараз поза форумом  
Старий 30.11.2011, 19:41   #2
Dj Os
~форумний дідько~

Звідки Ви: Sh
Вік: 31
Дописів: 3,837
Записів в щоденнику: 19
Сила репутації: 80 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Надіслати повідомлення для Dj Os на ICQ
Типово Відповідь: Шепетівчани відзначили 20-у річницю переломної історичної віхи в державотв

Перший тест драйв я так розумію)))) Позаганяли бюджетників в партію, а тепер пробують в ділі) В києві за мітинги регіониши платять по 100 грн, а в нас роздають парт білєти)
Старий 30.11.2011, 20:36   #3
Dentist
Модерн

Звідки Ви: дурДОМ
Вік: 27
Дописів: 1,333
Записів в щоденнику: 1
Сила репутації: 47 Dentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайтуDentist ветеран сайту
Надіслати повідомлення для Dentist на ICQ
Типово Відповідь: Шепетівчани відзначили 20-у річницю переломної історичної віхи в державотв

))))))) гарний мітинг))) там типу було на прапорах написано, Яник наш президент чи що?)))
Старий 30.11.2011, 22:23   #4
Dj Os
~форумний дідько~

Звідки Ви: Sh
Вік: 31
Дописів: 3,837
Записів в щоденнику: 19
Сила репутації: 80 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Надіслати повідомлення для Dj Os на ICQ

Головне нашли повод)) А потім будуть виганяти як Ядуха, шоб інші мітинги перекрикувати))
Старий 11.12.2011, 20:03   #5
Filini
Патріот Шепетівки

Дописів: 176
Записів в щоденнику: 1
Сила репутації: 19 Filini скоро стане відомимFilini скоро стане відомим

Подивився сьогодні я по ТРК "Шанс" цей мітинг, скажу я вам жалюгідне видовище. Подивившись в очі учасникам мітингу читається лише одна думка "Що я тут роблю?". Особливо смішить привід - відзначення 20-ї річниці Всеукраїнського референдуму в питанні проголошення незалежності України, в той час як люди тримають транспоранти в підтримку партії регіонів, а також з написами "Янукович - наш президент". Сірожа явно мавпує свого шефа Ядуху, який також збирав бюджетників, щоб вони кричали гасла в його підтримку. Але хотілось би нагадати, що минулий раз бюджетники попали під арт-обстріл яєць та зневажливі погляди людей, рано чи пізно така участь чекає і шепетівських горе-мітингувальників.
Такі штучні мітинги лише показують, що Гандонюк готується зазделегіть до акцій протесту, він боїться людей, а тому хоче за прикладом Ядухи стравити людей один на одного. Можу припустити, що фінансування з області більше не буде, а так як все наше виробництво занедбане, то шепетівчани нарешті побачать реальну картину керування сірожи. Відчуваю після новорічних свят нас чекають дуже багато цікавих подій.
Filini зараз поза форумом  
Старий 11.12.2011, 21:02   #6
Bemba
Турист

Дописів: 44
Сила репутації: 0 Bemba тут його не люблять

Цитата:
Допис від Filini Переглянути допис
Подивився сьогодні я по ТРК "Шанс" цей мітинг, скажу я вам жалюгідне видовище. Подивившись в очі учасникам мітингу читається лише одна думка "Що я тут роблю?". Особливо смішить привід - відзначення 20-ї річниці Всеукраїнського референдуму в питанні проголошення незалежності України, в той час як люди тримають транспоранти в підтримку партії регіонів, а також з написами "Янукович - наш президент". Сірожа явно мавпує свого шефа Ядуху, який також збирав бюджетників, щоб вони кричали гасла в його підтримку. Але хотілось би нагадати, що минулий раз бюджетники попали під арт-обстріл яєць та зневажливі погляди людей, рано чи пізно така участь чекає і шепетівських горе-мітингувальників.
Такі штучні мітинги лише показують, що Гандонюк готується зазделегіть до акцій протесту, він боїться людей, а тому хоче за прикладом Ядухи стравити людей один на одного. Можу припустити, що фінансування з області більше не буде, а так як все наше виробництво занедбане, то шепетівчани нарешті побачать реальну картину керування сірожи. Відчуваю після новорічних свят нас чекають дуже багато цікавих подій.
Це у них автотренінґ такий: Янукович - наш президент, Ядуха - наш губернатор, Сірожа - також самодур...
Bemba зараз поза форумом  
Старий 11.12.2011, 22:44   #7
Demchuk
Патріот Шепетівки

Звідки Ви: Шепетівка
Вік: 22
Дописів: 152
Сила репутації: 15 Demchuk на шляху до кращого
Надіслати повідомлення для Demchuk на Skype

Вся газконтора та пенсіонери взборі
Demchuk зараз поза форумом  

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати повідомлення
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати повідомлення

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 11:24.