Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

Шепетівка Шепетовка

Ця версія сайту більше не підтримується. Ласкаво просимо на нову версію сайту Шепетівки.

http://shepetivka.com.ua

RSS-канал

Народ - носій влади? PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 7
ГіршаКраща 
Написав Admin   
08.07.2011
антонюкВже другий раз поспіль засідання міської ради проходить під пильним оком правоохоронців. Так 7 липня 2011 року до приміщення шепетівського виконкому знову (як і минулої сесії,коли міський голова викликав до депутата обласної ради наряд міліції) прибув новий наряд міліції. Хлопці в мундирах стали по обидва боки дверей, де засідала міська рада. Як пояснив депутату Полодюку комендант, який командував міліціонерами,вони не збиралися комусь перешкоджати, та коли розпочалось засідання до зали не пропускали людей, щоб ті нібито не заважали її проводити.
Знервовані мешканці Шепетівки дочекались закінчення і вимагали офіційних пояснень від представників влади. Ніхто пояснень не дав. Депутати від ВО "СВОБОДА" М.Полодюк та Б.Одуд знайшли в загальному відділі документ, яким, ніби то, керувалися міліціонери.Народ - носій влади?


Отож депутатами було зібрано підписи людей (20 чоловік), яким перешкоджали потрапити до зали. Готується звернення до прокуратури та вищого керівництва МВС. До речі засідання проводилось у відкритому режимі, тому згідно регламенту міської ради та чинного законодавства люди мали бути присутніми!
Коментарі (13)
 
< Попередня   Наступна >

Останні оголошення

Останнє відео