Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

Сайт міста Шепетівка (Шепетовка)

Головна
«Акварелі» Ірини Ткач Надіслати електронною поштою
Написав Кручук Н.А.   
07.11.2011
Image«Акварелі» саме під такою назвою дебютує персональна виставка молодої художниці, нашої землячки Ірини Ткач з Судилкова. Чому саме «Акварелі»? Відповідь проста, адже майже всі роботи представлені на виставці, виконані в техніці акварельного живопису, якому Ірина присвятила 2011рік. Презентація виставки відбулася 4 листопада у виставковій залі музею Миколи Островського. Привітати та підтримати дебютантку приїхали друзі, рідні, перша вчителька Ольга Василівна Васик, перший наставник викладач дитячої музичної школи по класу «Декоративно-прикладне мистецтво» Володимир Васильович Монтач, вчителі Судилківської ЗОШ, колеги та студенти Грицівського вищого художнього професійного училища №19, в якому Ірина Анатоліївна працює майстром виробничого навчання.
Image
З першого погляду на Іринині картини, глядача вражає не лише її талант, а й магічна здатність тонко відчувати світло, тінь та гру кольорів. Вона, як професійний художник-митець передає не лише сюжет, а й настрій, емоцію, думки. Кожна картина заслуговує окремого схвального слова, але у кожного це будуть свої слова та свої емоції. Отже, щоб отримати дозу класичної культури в галузі образотворчого мистецтва та щоб долучитися до сучасних культурних проектів та подій, запрошуємо відвідати виставку, яка триватиме до 30 листопада, та побачити творчі роботи майстрині на власні очі.

Науковий працівник музею Миколи Островського Кручук Н.А.

Image
Image

Коментарі (5)
Останє оновлення ( 07.11.2011 )
 
Наступна >

Останні оголошення

Останнє відео

Голосування

Який ЗМІ нашого міста ви вважаєте найоб'єктивнішим?
 

Хмарка тегів