Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

Сайт міста Шепетівка (Шепетовка)

Головна
Будьте обережені з вашими кредитками Надіслати електронною поштою
Написав Admin   
07.11.2011
Дуже часто, ми своїми діями ненавмисно допомагаємо нечистим на руку громадянам, заволодіти нашими грішми. От, наприклад, ситуація, коли кредитку носимо разом з пін-кодом до неї. Звичайно, це зручніше ніж просто запам’ятати пін-код або записати для себе у записничок, щоб значення цих цифр було зрозуміло тільки вам. Якщо кредитка загубиться чи потрапить до рук злодіїв, вірогідність того, що з неї знімуть гроші мала. Підібрати комбінацію до чужої картки непросто. Інша справа, коли до картки додається пін-код. Саме два таких випадки сталися з довірливими громадянами. Їх розслідували лінійний відділ міліції на станції Шепетівка. Про це повідомив помічник начальника ЛВ на ст. Хмельницький по взаємодії з громадськістю та ЗМІ Управління МВС України на ПЗЗ Н.В. Думка. На залізничному вокзалі станції Шепетівка тридцятисемирічна громадянка, скориставшись тимчасовою відсутністю однієї з пасажирок, зуміла викрасти із жіночої сумочки гаманець з 150 гривнями та кредитною карткою з пін-кодом, на рахунку було 2200 гривень. Оскільки пін-код давав доступ до рахунку, шахрайка зняла з картки 1800 гривень, а кредитку викинула.
Своїми умисними діями, які до речі, вчинені повторно, громадянка скоїла злочин, передбачений ст. 185 ч. 2 КК України (крадіжка, карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк). Слід зазначити, що жінка, раніше уже була судима. Шепетівський міськрайонний суд позбавив її волі за ст. 307 ч. 2 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), ст. 309 ч. 2 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту), ст. 185 ч. 1 КК України (крадіжка).
Та висновків зі своїх судимостей жінка не зробила. Навпаки, маючи не зняту у встановленому законом порядку судимість, повторно вчинила злочин. Кримінальну справу, щодо останнього епізоду, передано до суду. Проти жінки висунуто обвинувачення за ст. 185 ч. 2 КК України (таємне викрадення чужого майна, вчинене повторно).
Варто нагадати усім громадянам, що треба бути досить обережними з банківськими картками, а коди не носити разом із ними, а запам’ятовувати. Як відомо, береженого і Бог береже.
Коментарі (1)
 
< Попередня   Наступна >

Останні оголошення

Останнє відео

Голосування

Який ЗМІ нашого міста ви вважаєте найоб'єктивнішим?
 

Хмарка тегів