Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

Сайт міста Шепетівка (Шепетовка)

Виступ Юрія Луценко в Шепетівці Надіслати електронною поштою
13.09.2007

11 вересня лідер блоку «Наша Україна – Народна самооборона» Юрій Луценко відвідав Хмельницьку область у рамках всеукраїнської акції «Для людей, а не для політиків». В ході візиту він поспілкувався з мешканцями Шепетівки. Виступаючи перед присутніми, Луценко закликав їх не нехтувати своїм виключним правом обирати владу. “Я знаю, що є люди, які розчарувалися. Але невже ми хочемо, щоб нафталіновий запах політиків 80-х років минулого століття і далі керував вами?! – звернувся політик до громади. - Невже ви не вірите, що при цій владі ви будете учитись, учитись і ще раз учитись. Бо роботи в Україні для вас все одно не буде?”

Також Луценко розвіяв міф про відсутність на цих виборах нових персон, про безальтернативність вибору. “Багато хто був розчарований “любими друзями”. Але ж сьогодні так званих “любих друзів” немає з нами в списку. Сьогодні на чолі блоку стоять молоді, принципові, незаплямовані політики - В’ячеслав Кириленко, Арсеній Яценюк, Анатолій Гриценко, Микола Катеринчук”. Ми готові до служіння вам і тут, в Шепетівці, і в усій Україні” – запевнив учасників мітингу Юрій Луценко.

На мітинг лідера блоку “Наша Україна – Народна самооборона” прийшло більше 5 тисяч мешканців Шепетівки. Перед початком акції для городян виступив гурт “Тартак”.


Коментарі (20)
Останє оновлення ( 01.11.2008 )
 
< Попередня   Наступна >

Останні оголошення

Останнє відео