Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

Сайт міста Шепетівка (Шепетовка)

За 7 місяців парк зменшився на 6527 м.кв.
26.03.2011
Хронологія подій, з якої шепетівчани можуть дізнатись, як триває знищення єдиної рекреаційної зони в Шепетівці, а саме міського парку відпочинку.
 
Економічно обґрунтоване рішення чи просто безглуздя?
26.03.2011
Вже всім в Шепетівці стало відомо, що з 1.03.2011 року в нашому місті за користування водою доведеться платити майже 68 грн за людину (для тих,в кого немає лічильника) та 9 грн. за 1 куб. метр, за показниками лічильника. Це рішення було прийнято виконавчим комітетом, а саме: С.Антонюком-міським головою, О. Діхтяруком-першим заступником міського голови, А.Липканем-секретарем міської ради, П. Капелюхом-керуючим справами виконкому, В. Пилипчуком-начальником управління праці та соціального захисту населення, В. Дрищем-начальником фінансового управління, Н.Волянською, В.Майданцем, О.Турінським, М.Пращуром члени виконкому.
 
Оптимізація чи профанація?
26.03.2011
27 січня 2011 року Шепетівська міська рада з подачі міського голови п.Антонюка прийняла "історичне" рішення № 11 "Про впорядкування та затвердження структури і штатів апарату, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів виконавчого комітету Шепетівської міської ради". Розрекламоване в «Шепетівському віснику» за кошти міського бюджету (читай: за наші з вами гроші) рішення, як таке, що спрямоване на зменшення апарату працівників «білого дому» та економії коштів, насправді, обернулося в зведення рахунків з «неугодними».
 
Ледь не накоїв лиха
13.03.2011
Ледь не накоїв лихаУ Шепетівці міліціонери вирахували зловмисника, який створив небезпеку для життя мешканцям багатоповерхівки. 29-річний раніше судимий чоловік пробрався на технічний поверх 9-поверхівки, зламав замок на дверях до ліфтового механізму і вирвав гальмівний електродвигун. Злодій планував здати на брухт кольоровий метал агрегата.
Коментарі (4)
 
Визначено найкращу команду КВК ЮІР в Хмельницькій області
15.03.2011
Визначено найкращу команду КВК ЮІР в Хмельницькій областіЩороку одразу після новорічних свят стартують змагання команд КВК ЮІР, які проводяться з ініціативи Департаменту ДАІ МВС України. Вони спрямовані на залучення широкого загалу школярів до роботи, спрямованої на запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизмові та прищеплення неповнолітнім поваги до професії працівника міліції.
 
Рівень оплати за житлово-комунальні послуги у нас найнижчий по області
15.03.2011
Рівень оплати за житлово-комунальні послуги у нас найнижчий по областіУпродовж січня 2011р. населенням області сплачено за житлово-комунальні послуги 91,2 млн.грн. (88,9% нарахованих за цей період сум). Найвищий рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався в містах Нетішині (114,0%) та Старокостянтинові (105,2%), найнижчий – у Хмельницькому, Віньковецькому районах та м.Шепетівці (73,8–77,3%).
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 56 - 66 з 320

Останні оголошення

Останнє відео

Голосування

Який ЗМІ нашого міста ви вважаєте найоб'єктивнішим?
 

Хмарка тегів