Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

Сайт міста Шепетівка (Шепетовка)

Грабіжники увірвались в квартиру
07.02.2011
Грабіжники увірвались в квартируГрабіжників шукають міліціонери Шепетівки. Від злочинців зазнали збитків двоє студентів, які винаймають квартиру на Проспекті Миру. 17-річні юнаки о 22:30 сиділи за своїми ноутбуками у мережі, коли зненацька до помешкання увірвалось кілька невідомих здорованів, які силоміць відібрали у студентів комп’ютери та стільниковий телефон. До цього нападу квартиранти, перебуваючи у помешканні, не замикали вхідних дверей на замки.
Коментарі (151)
 
Плата а лояльність?
30.01.2011
В нашому місті зареєстровано 81 громадську організацію. Фракція ВО «Свобода» вважає, що затвердження Програми діяльності будь-якої громадської організації, в тому числі Шепетівської міської організації ветеранів України, є її внутрішньою справою.
 
Не спиться?
30.01.2011
Нещодавно у підконтрольних владі ЗМІ з'явилася інформація, що працівники апарату міськвиконкому будуть ходити на нічні чергування. Отже, це означає, що не пропрацювавши і 100 днів на посаді мера, пан Антонюк С.А. довів місто до надзвичайного стану, бо лише за цього органи влади, згідно законодавства, можуть переводитися на цілодобовий режим роботи.
 
Покращення життя вже сьогодні
30.01.2011
Що не кажіть, а нове керівництво міста взяло курс на докорінні зміни в Шепетівці. Правда ці зміни розпочались ... з власних кабінетів можновладців. Так лише у грудні-січні швидкими темпами були проведені ремонтні роботи в приймальні та кабінеті міського голови, малому залі засідань, коридорах та кабінетах заступників і більш дрібних чиновників.
 
Своя, чужа освіта Шепетівки
30.01.2011
Чутки про те, що вчителям найближчим часом нова влада подарує нову модель освітянської політики: збільшать кількість дітей в класах, тижневе навантаження для вчителя зросте з 18 до 24 годин, для поділу дітей в класах на вивчення окремих предметів потрібно буде вже близько 30 учнів, тощо ходять коридорами шкіл вже тривалий час. Зовсім по-іншому, після цього розуміється фраза з передвиборчої програми С.Антонюка "сприяти максимальному розвантаженню вчителів". Красиво мріяти, як кажуть, не заборониш! Дійсність від нової влади є більш прозаічною.
 
Шепетівські "Стандарти демократії"
30.01.2011
"На сучасному етапі інтеграції України до Європейського Союзу реальним стає запровадження стандартів демократії та цивілізованого, соціально орієнтованого господарства" - такими словами починається кандидатська дисертація Шепетівського міського голови Антонюка Сергія Андрійовича. Золоті слова, - скажете Ви. Але не поспішайте з висновками, згадайте пораду Ісуса Христа: «За плодами їхніми пізнаєте їх», а не за словами (Єванґеліє від Матвія, глава 7, вірш 20).
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 67 - 77 з 320

Останні оголошення

Останнє відео

Голосування

Який ЗМІ нашого міста ви вважаєте найоб'єктивнішим?
 

Хмарка тегів